GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 11809464
nr 1180 9464
Koppar
med fat, 2 st, bland annat Berlin, 1800-tal
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 april 2018
kl 20:47:09
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
6